Skip to content

Hydroizolacja balkonów i tarasów Słupsk

Planujesz remont balkonu lub tarasu? Oferujemy profesjonalne usługi hydroizolacyjne na terenie Słupska i okolic. Nasza firma specjalizuje się w zabezpieczaniu powierzchni przed wilgocią, co jest kluczowe dla trwałości i bezpieczeństwa Twojego domu.

W jaki sposób skutecznie zabezpieczyć powierzchnię balkonu lub tarasu?

Balkon oraz taras są miejscami, w których bardzo chętnie spędza się czas wiosną i latem, gdy pozwala na to temperatura panująca na zewnątrz. Ze względu na swoje położenie są one jednak stale narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne. Ponieważ wychodzą one poza obrys całego budynku, istotne jest skuteczne zabezpieczenie przed nadmierną wilgocią. Taka ochrona pozwala uniknąć wnikania wody głęboko w strukturę tarasu czy balkonu, co utrzymuje ich atrakcyjny wygląd na dłuższy czas.

cleandach_hydroizolacja-tarasy-balkony-313566318www

Dlaczego tak ważne jest wykonanie odpowiedniej hydroizolacji?

W sytuacji, gdy woda długo oddziałuje na powierzchnię tarasu lub balkonu, materiał pokrywający podłogę może ulec pęknięciu i rozkruszeniu. Dodatkowo, większość balkonów wykonuje się z płyt betonowych, których struktura jest szczególnie podatna na działanie wody, penetrującej ją głęboko. Zawarte w betonie zbrojenie może być narażone na korozję i uszkodzenia. Woda zatrzymana w strukturze betonu podlega ryzyku nagłych zmian temperatur, zwłaszcza zimą, co może prowadzić do powstawania pęknięć. Odpowiednie zabezpieczenie jest kluczowe, aby w pełni ochronić balkon przed wpływem czynników zewnętrznych. Dzięki niemu woda nie będzie miała możliwości przeniknięcia struktury, co zabezpieczy przed jej uszkodzeniem.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, dostosowując rozwiązania do Twoich potrzeb i warunków technicznych obiektu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę i konsultację.

Koszt wykonania prac jest wyliczany indywidualnie po oględzinach miejsca wykonania usługi.

Usługi realizujemy na terenie całego kraju.

Umów się na wycenę zlecenia